Login to your Account

Do not have an account yet? Create one

Şifrenizi mi unuttunuz? Emailinize şifrenizi gönderelim.

Ne aramıştınız?

Müşteri Hizmetleri » Kullanıcı Sözleşmesi

İşbu sözleşme 13.06.2003 tarih ve 25137 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik gereği internet üzerinden gerçekleştiren satışlar için sözleşme yapılması zorunluluğuna istinaden düzenlenmiş olup, maddeler halinde aşağıdaki gibidir.

İşbu sözleşmenin konusu, Tektaşım’ın, kullanıcıya satışını yaptığı, sitede nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun – Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin kapsamaktadır.

www.tektasim.com.tr sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

www.tektasim.com.tr sitesine girilmesi, sitenin, sitedeki bilgilerin vb. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Tektaşım sorumlu değildir. Tektaşım, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Üyelik, teslimat, değişim, iade, ödeme, ürünler, hizmetler vb. koşullar “Sıkça Sorulan Sorular” altında listelenmiştir. Tektaşım işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayımlandığı anda yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Tektaşım’ın, kullanıcı tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe Tektaşım’ın kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

Bu internet sitesi Tektaşım’ın kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Tektaşım, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Tektaşım bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Tektaşım markası ve diğer markalar, www.tektasim.com.tr alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir. Bu haklar yasal koruma altındadır. İnternet sitesinde bulunan hiçbir materyal önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksi hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Tektaşım’ın burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Tektaşım tarafından web sitesinde hatalı fiyat belirtilmesi halinde, ilgili kampanyayı derhal sonlandırma ve müşteriye ödemiş olduğu bedeli iade ederek siparişini iptal etme hakkı saklıdır.

İşbu Kullanıcı Sözleşmesi’ne aykırı hareketiniz nedeniyle, Tektaşım tarafından herhangi bir bildirime gerek olmaksızın ve derhal üyeliğiniz askıya alınabilir ve/veya sonlandırılabilir. Bu durumda, üyeliğe bağlı olarak hak kazanmış olduğunuz puan vb. uygulamalar da silinecek olup, buna ilişkin olarak herhangi bir tazminat hakkınız doğmayacaktır.

Tektaşım, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.