Login to your Account

Do not have an account yet? Create one

Şifrenizi mi unuttunuz? Emailinize şifrenizi gönderelim.

Ne aramıştınız?

Müşteri Hizmetleri » Gizlilik Politikası

Tektaşım, kullanıcıların www.tektasim.com.tr sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Kişisel bilgiler, ad soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi vb. kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.

Tektaşım, işbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesi’nde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Tektaşım, kişisel bilgileri kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla 3. kişiler ile paylaşabilecektir.

Sipariş sayfalarında Tektaşım ile kullanıcı arasındaki haberleşme 256 bit SSL standardında gerçekleşmektedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sırada sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığı, ödeme sayfasına erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http:// biçiminde değil, https:// biçiminde oluşu ifade etmektedir. Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde, siz ve kredi kartını size tahsis eden banka haricinde hiçbir kişi, kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşılamaz. Kredi kartı işlem sayfasında girdiğiniz bilgiler online olarak bankanız tarafından sorgulanır. İşlem esnasında aktarılan bilgilerinize Tektaşım tarafından erişilmesi mümkün değildir. Kredi kartı bilgilerinin bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, bankanın sunduğu maksimum önlemler ile gerçekleşmektedir.

3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde şifreyle kredi kartı onaylama işlemidir. www.tektasim.com.tr’den yapacağınız alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D Secure yöntemiyle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tektaşım, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Tektaşım’ın gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.tektasim.com.tr sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Tektaşım’ın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Tektaşım, kullanıcılara ve kullanıcıların www.tektasim.com.tr sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (kurabiye-cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.